JUBIZOL Trend finish S

Hlazená omítka pro intenzivní odstíny 1,5 / 2,0
JUBIZOL Trend finish S

Popis

Tenkovrstvá dekorativní omítka pro intenzivní a COOL odstíny vyrobená na bázi polymerních pojiv a siloxanů s typickou stejnoměrnou hlazenou strukturou. Je vhodná pro dekorativní ochranu fasádních stěnových povrchů (zejména vysokých objektů vystavených náročným klimatickým podmínkám), na různé druhy jemně zrnitých stavebních konstrukcí (štukové minerální omítky, beton, sádrokartonové, vláknocementové a dřevotřískové desky), také jako závěrečná vrstva v některých tepelně izolačních systémech (JUBIZOL FASÁDA). Omítka je vysoce vodoodpudivá a dobře paropropustná, s fungicidním a algicidním ochranným účinkem, snadno se nanáší, odolává povětrnostním podmínkám, průmyslovým zplodinám, kouřovým plynům a UV záření. Základní nátěr: JUBIZOL UNIGRUND v odstínu podobném odstínu omítky nebo vodou rozředěný ACRYLCOLOR v odstínu podobném odstínu omítky (1 : 1) nebo vodou rozředěná AKRIL EMULZE (1 : 1). Prohlášení o vlastnostech podle EN 15824.

Podrobnosti

Příprava a nanášení 
MícháníHladítkoKruhovité drásáníNářadí očistit vodouVenkovní použití

Spotřeba

JUBIZOL Trend finish S 1,5: cca 2,5 kg/m2

JUBIZOL Trend finish S 2,0: cca 3,0 kg/m2

Balení

25 kg

 

Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o výrobku.

 

Vlastnosti 
CE 15824JUBIZOL

Výpočet spotřeby

m2
0 kg

Náš tip:

Při větrném počasí a při teplotách od +25 do +35°C doporučujeme použít přísadu pro prodloužení doby zpracovatelnosti omítek JUBIZOL Finish Summer additive. Instruktážní video ZDE.

 

Barevné odstíny
  • bílá
  • odstíny podle JUMIX systému
  • některé tmavé odstíny jsou nabízeny také ve variantě COOL - obsahují IR odrazivé pigmenty, omezují zahřívání fasádních povrchů, možno použít na celou plochu objektu bez omezení

 

JUB Design Studio

VSTUPTE

Barevný vzorník

PROHLÉDNĚTE SI
Nanášení dekorativní omítky
Přísada pro prodloužení doby zpracovatelnosti omítek
Program JUB Design Studio vám usnadní výběr odstínů a textur – vyzkoušejte si jejich různé kombinace na typových objektech.
Objednejte barevnou studii vašeho objektu zpracovanou architektem. Cena 750 Kč vč. DPH. Zahrnuje tři návrhy, tisk a možnost vlastních úprav. Při nákupu tepelně izolačního systému JUBIZOL vám bude přiznána sleva v hodnotě zpracování barevné studie.
Kontakty: JUB akciová společnost, Masarykova 265, 399 01 Milevsko, T: +420 736 774 758, E: design-studio@jub.cz